Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hát fájdalom középen, jobb...

Hát fájdalom középen, jobb oldalon?

Figyelt kérdés
1 hónapja zajlott COVID fertőzésem (3 oltással kisebb tünetekkel átvészeltem) után tegnap reggel többször belenyilallt a fájdalom a hátamba függőlegesen közép területen, merőlegesen a jobb oldalt. De szinte rögtön meg is szűnik a fájdalom. Most már azonban egyre gyakrabban nyilallgat. Ez lehet a koronavírus miatt? Netán reflux, puffadás?

2022. máj. 6. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A reflux nem pécézi ki a jobb oldaladat, tehát nem. Nyilallás vagy ideg vagy izom. Menj el egy gyógymasszázsra, kiderül.
2022. máj. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, közben egy gasztroenterológustól is azt a választ kaptam, hogy valószínűleg nem hasi szerv okozza.


Hát nem tudom mit gondoljak. 21 hónapja volt gerinc MR vizsgálatom, az teljesen negatív lett. Huhh eléggé félek.

2022. máj. 6. 07:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert ilyenek okozhatják. De elképzelni nem tudom, hogy mitől. Semmit nem csináltam másképp, mint máskor.
2022. máj. 6. 07:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gerinc MR nem terjed ki az izomzatra.
2022. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de az izomzatnak fogalmam sincs mi baja lehetne. Semmi szokatlant, rendkívülit nem csináltam.
2022. máj. 6. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék erről mesélni, állandó izomproblémám van a semmitől. De tégy úgy ahogy jónak látod.
2022. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A gerincbántalmak akkor is mutatkozhatnak, ha egy perce történt az MR. Minden egyszer csak elkezdődik.

Menj orvoshoz a panaszoddal. Ha idősebb vagy (de ez nem féltétel) akár csontritkulás is okozhatja.

2022. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, őszintén remélem, a csont ritkulás nem érint. Megyek orvoshoz mindenképpen. Kedves 6-os, tudnál mesélni az izomfájdalmaidról? Milyen jellegű a fájdalom, milyen területen érint, mi hozza elő, mitől javul?
2022. máj. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!