Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal odalt gyomornál has...

Bal odalt gyomornál has közepén szúró nyomó fájó fájdalom majd 5 percre rá elmúlik és a másik oldalon kezd el szúrni mit jelent terhesség 14.hetében?

Figyelt kérdés
Fájdalmas volt ezelőtt nem voltam még terhes és kicsit a vajúdó Fájdalmak lehetnek ennyire fájdalmasak

2021. okt. 21. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem vajúdás korai,de szerintem nő a méhed,nyulnak a szalagok.tested és szervezeted készül terheségre meg arra,ha baba megnől és nagyobb lesz
2021. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is a méhed, illetve ahogy a magzat is nő, fejlődik. A vajúdás kegyetlen fájdalommal jár, ha már közel a cél, nem gondolom, hogy ez az lehet, pláne, hogy semmi más tünet nincs. (Vérzés,pecsételgetés)

Szedjél magnéziumot, vagy emeld az adagot és pihenj, ha tudsz. Mást nem tudsz tenni ez ellen.

2021. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!