Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Óriás mandula okozhat nehéz...

Óriás mandula okozhat nehéz légzést?

Figyelt kérdés
Szinte a két mandulám összeér, de nincs se lázam és a torkom se fáj. Nagyon durván horkolok és gyakran a gyógyszer bevétel után a torkomon marad a tabletta mert nehezen nyelem le. Ami még aggasztó hogy elég nehézkesen kapok levegőt és gombóc érzetem van a mandula helyén. Volt vagy van valaki hasonló helyzetbe ? Ki kell vetetni ?

2022. máj. 6. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Lehet csonkoltatni is. De az ilyen mértékű duzzanatot érdemes lenne kivizsgáltatni szakrendelésen.
2022. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vetesd ki, mert neked nagyok már
2022. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat eléggé kellemetlen torok érzet
2022. máj. 6. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Utalótb kérj fül-, orr-, gégészetre. Ez nem normális.
2022. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lányomnak 4 évesen csonkolták. Elvittem orr fül gégészhez, hogy horkol(emlékszem, tök gáz volt, hogy ilyen hülyeséggel megyek). Mondta, jó hogy mentem, nagy galibát tud okozni a nagy mandula. Kapott éjjelre légzésmérő készüléket, az eredmény rossz lett, 2 hét múlva már felezték is a manduláját.
2022. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig meg nem vettem komolyan, de a nehéz légzés és a torkon levő gombóc érzet azzá tette! Mikor befelé szivom az orromon a levegőt a torkomnal mint egy vákum…
2022. máj. 6. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!