Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tavaly október óta miért...

Tavaly október óta miért vagyok állandóan beteg?

Figyelt kérdés

Akkor valami megtört az immunrendszeremben vagy nem tudom, de minden hónapban megbetegszek és az átlagnál több idő (2hét) kell a gyógyuláshoz hiába pihenek-hiába nem az eredmént ugyanaz... 2 hét.

A nagyokos orvosok állandóan azt mondják, hogy csak megfázás, ha elmegyek vérvételre az soha semmit, de szó szerint semmit nem mutat, minden érték rendben van.

Nincs háttérben depresszió illetve egyéb mentális dolog.

Már nem birom idegekkel, nagyon leszázalékolva érzem magam... valaki volt már hasonló helyzetben, mi volt az okozója?



2022. máj. 10. 10:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ami érdekes, sosincs semmi komoly tünet. Max egy kis hőemelkedés + orrfolyás, de azon kivül semmi, néha kis köhögés. Már az orvosok is azt hiszik hogy csak igazolásért járok, kezdenek nem komolyan venni. 20/f
2022. máj. 10. 10:49
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

"sosincs semmi komoly tünet. Max egy kis hőemelkedés + orrfolyás, de azon kivül semmi, néha kis köhögés."

De ezzel miért járkálsz folyamatosan orvoshoz? Erősítsd az immunrendszered, egyél rendes, egészséges ételeket, tölts több időt a friss levegőn mozgással...

2022. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Emígy tavaly márciusban koronás voltam, azóta van ez.. utana is megbetegedtem, nyáron durva hasmenésem volt. Utana semmi ugye jó idő stb, de tavaly október óta nagyon durván megy ez a betegség nálam. Lehet hogy a korona miatt? Sok embertől hallottam hogy azóta nagyon legyengült a szervezete.
2022. máj. 10. 11:06
 4/8 A kérdező kommentje:
11:05 talán azért mert többet vagyok beteg mint egészséges. Szerintem ez egyáltalán nem normális.
2022. máj. 10. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

És mi hasznod volt eddig az orvoshoz futkározásból?

Érdekes, az életviteledet érintő dolgokról azért nem nagyon írsz...

2022. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csomó ismerősöm van aki ugyanilyen tipikus fiatalokra jellemző káros életet ér, mégis 1 évben 1x beteged de azt is kifekszik 1 nap alatt
2022. máj. 10. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ja, csak ezek szerint veled ellentétben nekik jó az immunrendszerük.
2022. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek más az immunrendszere, úgy néz ki a tiéd gyenge és a covid még rátett egy lapáttal.

Nagyon fontos, hogy erősítsd magad. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, igyál gyógyteákat (ha nem bírod elviselni az ízüket, tehetsz bele egy kis mézet), aludj eleget és mozogj (akár egy kiadós séta is csodákra képes)! Nyilván ne várd azt, hogy egyik napról a másikra mindent megoldanak ezek, de idővel hidd el jobb lesz.

2022. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!