Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha Hideg vízbe Fürdök akár...

Ha Hideg vízbe Fürdök akár nyáron Is mi történik?

Figyelt kérdés
szeretném Ki Próbálni milyen lenne Hideg vízbe Fürdeni akár nyáron! Normális válaszokat Kérek szépen! Köszönöm!

2022. máj. 13. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jót fog tenni az egészségednek. :) Íme néhány hasznos cikk erről:

[link]

[link]

[link]

2022. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyire hideg vízben? Úszómedence sem meleg és a Balaton sem, minden viszonyítás kérdése.
2022. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan, csak lassan szokasd magad a hidegvízhez. Mert ha felhevült testel, rögtön a hidegvizbe mész, bele is halatsz a görcsök miatt. A jobbik eset ha csak a lábad görcsöl be, de akár szívizom görcsöd is lehet. Szóval ne egyből a hidegbe.
2022. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annakidején a nyári táborokban csak hideg vizes zuhanyozás volt, semmi bajunk nem lett, sőt edzettek lettünk.
2022. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én Igazából IttHon szeretnék Hideg vízbe zuHanyozni Ki akarom Próbálni milyen érzés megFagyni Például meg DiDeregni nyár Közepén életembe egyszer se Fürödtem soha Hideg vízbe De most Ki szeretném PróBálni
2022. máj. 13. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért írsz így? Csupán kíváncsiságból kérdezem.
2022. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát miért Baj? Csak kérdezem egyépként azért mert sok minden zavar Ideg Beteg vagyok szinte
2022. máj. 13. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár éve még a távfűtéses lakásokban nyáron karbantartás miatt 1-2 hétig nem volt meleg víz, akkor mindig hidegben zuhanyoztunk.
2022. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Semmi különös. Megedződsz, megszokod. Elvileg egészséges, én is csináltam 1 ideig de ellustultam.
2022. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!