Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik akkor ha a menstru...

Mi történik akkor ha a menstruáció alatt fürdök a balatonba?

Figyelt kérdés

Pont akkor megyek táborba amikor általában megszokott jönni. Ha pont azon a héten lesz meg amikor a táborban vagyok mit csináljak? Fürödhetek? Lesz valami bajom?:)

Segítségeteket köszönöm:)



2014. máj. 24. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tamponnal fürödhetsz, de nekem biztos nem lenne hozzá sok gusztusom, baromira fertőzésveszélyes, mert felszívja a tampon a tó vizét is és azonnal cserélni kéne, amint kijössz a vízből.
2014. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon rossz ötlet. A balaton vize azért finoman szólva nem életbiztosítás. Olyan betegségeket szedhetsz össze belőle, mint az állat...

Sajnos voltam ebben a cipőben, minden nyáron jártam táborba, az én időmben más csajokkal napozgattunk a tó partján, amikor éppen megvolt. Mindig 4-5 lánynak megvolt :)

2014. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak ez a tábor tele lesz fiúval:/
2014. máj. 24. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:

És? Ha kérdezik, miért nem mész be, azt mondod, hogy nincs kedved. Vagy csak mosolyogsz. Ebben a korban a fiúk már elég nagyok ahhoz, hogy felfogják. Én mindig azt mondtam, mikor kérdezték, hogy miért nem fürdök, hogy "most nem aktuális" :)

És mindig én vigyáztam a cuccokra, ennek örültek is. Napoztam és olvastam.

2014. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos pont akkor jott meg mikor Balatonátuszas volt ugyhogy tobb oran keresztul volt bennem a tampon :/ eredmeny: csalankiütés...borzalmas volt, még a fejem is feldagadt és semmi nem hasznalt csak az injekcio :/ nem mondom hogy biztosan a tampon miatt van...de ezelott soha nem volt allergiam :/ de mondom ez 4 ora uszas volt ugyhogy nem csoda h bajom lett... azert 15-30 percre bemehetsz nem lesz gond :)
2014. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, lesz gond... Ha bevállalná is, a balatonozás után azonnal kéne a tampont cserélni, erre nem valószínű, hogy lesz lehetősége.
2014. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? Táborba megy lubickolni a Balcsiban, nem pedig átúszni azt... Már mért ne lenne lehetősége egy strandon minden fürdés után cserélni??
2014. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!