Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájnak az ujjbegyeim, lehet...

Fájnak az ujjbegyeim, lehet cukorbetegség?

Figyelt kérdés

Mintha az erek fájnának, langyosabb, vagy hűvösebb víztől kézmosásnál fájnak, de sokszor az sem kell hozzá.

Vagy csak bizseregnek, vagy fájnak is.

Sokszor vagyok nagyon szomjas is, pedig rengeteget iszok (3-4 liter).


2022. máj. 16. 05:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem e tüneteket mondd el a háziorvosnak, még ma.
2022. máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni, nem csak cukorbetegség lehet.
2022. máj. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem megyek mindenért orvoshoz.


Sokszor időm sincs rá.


De nem akarom, hogy bajom legyen, ezért kérdezem, hogy mi okozhatja ezt.

2022. máj. 16. 15:00
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet átmeneti.
2022. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem megyek mindenért orvoshoz."


Szerintem pedig jó lenne.


"Sokszor időm sincs rá."


Áldozz időt az egészségedre, mert ha például elhanyagolod és tényleg cukorbetegség, akkor úgy járhatsz mint az az ismerősöm, aki 2 hét alatt vesztette el teljes mértékben látását (azelőtt tökéletesen egészséges volt a szeme) és akkor derült ki a cukorbetegség miatt bekövetkezett, súlyos vesebetegség is. Ha visszakapná az egészségét, már mindig lenne ideje orvosra...


"De nem akarom, hogy bajom legyen, ezért kérdezem, hogy mi okozhatja ezt."


Itt a válaszadók (megkockáztatom) hogy 99,9%-a laikus és nincsenek orvosi alapismereteik.

Ezenkívül pedig egy orvos ha olvasná a kérdést, ő se merne kinyilatkoztatásokat tenni, mert az emberi szervezet bonyolult és van hogy egy tünet sokmindenre vezethető vissza, aminek utána kell járni.

2022. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!