Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet az, hogy megszúro...

Hogyan lehet az, hogy megszúrom magam a cukrom mérésére, mondjuk 9.8 az eredmény, gyorsan, még ugyanabban a percben beteszek egy új lapkát, és már mondjuk csak 6.2?

Figyelt kérdés
Volt, hogy este mértem és 26.4 volt. Jézusom! Gyorsan újra mértem és már csak 6.4. Mondjuk ez kirívó eset, azóta sem volt ilyen. Mindig vigyázok a tisztaságra, az első cseppet letörlöm, elegendő vért teszek rá stb. A második mérés mindig sokkal kisebb. (persze, volt mikor tényleg mindkettő hasonló volt.

2022. ápr. 5. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keszulekben van a hiba szerintem.
2022. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél másik gépet! :)
2022. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a gép rossz,hanem a tesztcsík. Az hamar lejár amúgy, rá van írva felbontástól meddig jó.
2022. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tesztcsíkot megveszem, és kb két hét alatt elfogy (fél csomaggal veszek egyszerre ) főleg így, hogy van, hogy négyet is használok egy nap. egyébként nincs nagy baj, mert ha nem eszem cukrosat mint egy zabagép akkor akkor az éhgyomri például 5.5 - 6.2 . csak az zavar, hogy néha hülyeségeket mutat.... említettem a gyógyboltba ahol vettem...azt mondták ingyen kicserélik, csak láttam az arcukon, hogy nem igazán örülnének neki....(még egy...a tűt minden alkalommal cserélitek?? Én kb. minden harmadik, vagy negyedik után.....vagy persze, ha másnak mérem..
2022. ápr. 6. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

A tut minden alkalommal cserelni kene. Most az, hogy ezt hanyan tartjak be, nem tudom, de hivatalosan bizony, cserelni kene.

Ha friss tunel is ez a baj, akkor csereltesd ki a keszuleket nyugodtan. Kit erdekel, milyen arcot vagnak?

2022. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/5

Most, hogy mondod valóban....mintha új tűnél nem fordulna elő...Kétszer háromszor szúrom magam egy tűvel....

2022. ápr. 7. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!