Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez már gyomor vérzés,ha igen...

Ez már gyomor vérzés,ha igen nagyon súlyos állapot?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm,tegnap elmondása szerint,kávézacc szerűt hányt,illetve szurok szerű széklete volt,illetve még ma reggel is. Rendszeres alkohol fogyasztó, dohányzik is. Nem ment,és nem akar orvoshoz menni,hiába mondtam ,hogy ez gyomor vérzés,de nem érdekli. Jól gondolom,hogy ez az,illetve mi történhet,ha nem megy orvoshoz?
2022. máj. 20. 09:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Meghal.
2022. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És van valami előjele.vagy csak puff össze esik
2022. máj. 20. 09:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: igen az előjele a véres hányás, és a szurokfekete széklet. Aztán vagy túl éli vagy sem. De ebben az állapotban orvosi kontroll kell.
2022. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Meghalhat bármelyik pillanatban.


Ugyanis a szűrők széklet és a f.hanyás annak a jele hogy vagy fekélye van de rosszabb esetben megrepedt ér, ami bármikor szét durranhat és akkor 5 percen belül elvérzik.

Abban az esetben még a kórházban sem igen tudnák megmenteni.


Szólj neki, hogy készítse ki az iratait valahová, írjon végakaratot, gondoskodjon a háziállatairól és ne zárja be belülről az ajtót!

2022. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szűrők = szurok
2022. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ez fura... Fájdalom?
2022. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta,tegnap egésznap rossz volt a gyomra,és szinte hirtelen jött ki rajta. Előtte evett hamburgert 10 perculva meg rosszul lett. És nem fáj neki semmije, legalábbis nekem ezt mondja.
2022. máj. 20. 10:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jobban elnagyarázom (4-es vagyok) az alkoholisták sztenderd betegsége, évek alatt alakul ki, hogy a nyelőcsövük / gyomor környékén lévő erek és véna kitágul. (nem tudom mi az orvosi oka ennyire nem értek hozzá. Az biztos hogy a pia miatt.)

Ez a tág és igen gyenge falú véna időzített bomba, egy nap kidurran mint a kerti slag, és másodpercek alatt elvérzik, befelé. Mivel belül van, már a kórházi ágyon sem tudnák ebben az esetben megmenteni.

(Cserháti Zsuzsa ebben halt meg, az arany torkú, Isten nyugosztalja!)


Szóval ha a cimbora így áll, az azt jelenti hogy már megelőző állapot van, néhány ér már szétment, ereszt.


Ha még élni szeretne, akkor cuccoljon össze, zárja le a lakást és azonnal vonuljon kórházba +elvonó.

2022. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Cserháti :"a halált egy megrepedt ér okozta, amitől az énekesnő néhány perc alatt elvérzett. De nem önként dobta el életét."
2022. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jézusom,ez nagyon komoly. Mondtam neki,hogy jobb ha azonnal elmegy orvoshoz,legalább a házi orvosát hívja fel. De nagyon nem akar menni.
2022. máj. 20. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!