Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömör betegséget ti...

Pikkelysömör betegséget ti mivel kezelitek?

Figyelt kérdés
15éve szenvedek benne, egész testemen kiszokott jönni, de szteroidos krémmel visszább tudom tartani, de nagyon rossz hogy 3naponta kenyni kell az egész testemet, próbáltam a Neotigason gyógyszert, de annyira durva mellék hatásai vannak hogy le kellett arról is állnom, esetleg ti milyen gyógyszerrel vagy krémmel vagy ilyesmivel szorítjátok vissza?

2022. máj. 22. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, én csak egyes foltokról tudok beszámolni. De régebben a szteroidos kence használata után napi háromszori Biyovis Aktív Balzsam kenéssel még nyertem vagy 5 napot (ha egyszer nem volt alkalmam háromszor kenni egyik nap, onnantól kezdve fújhattam, jött vissza fokozatosan). És még az is hosszabbított a pikkelymentes időszakon, ha szoláriumban kissé lesütöttem magamat. Itt az igét szó szerint értve, hogy leégtem egy kicsit. Mostanában foltokra a Soriont használom.
2022. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!