Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A pikkelysömörös nők miben...

A pikkelysömörös nők miben másak, mint akinek nincs ilyen betegsége?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek pikkelysömöre van. Említette nekem, hogy sok atrocitás érte emiatt. Sajnos ezt a betegséget nem ismerik, és azt hiszik, hogy fertőző,pedig nem is. Az előző munkahelyén előfordult, hogy a munkatársak megjegyzéseket tettek rá és a háta mögött kibeszélték. Azt hitték, hogy azért van pikkelysömör a kezén, mert nem tisztálkodik, de szó sincs erről. Mondta, hogy erről szinte senkinek nem mert beszélni a családján kívül, csak nekem, meg az orvosának. Nyáron is hosszú nadrágban vagy szoknyában van, mert fél, hogy megbámulják, megjegyzést tesznek rá.Nekem megesett a szívem rajta, és sokáig keresgéltem a neten, hogyan segítsek neki. Vettem neki egy hévízi iszapos tengeri sós szappant. Mióta rendszeresen használja sokkal jobb, mert nem viszket a bőre.Ezért nagyon hálás nekem. Emellett nagyon szeretetéhes is, mert akárhányszor találkozunk mindig odahajtja a vállamra vagy a szívem közelébe a fejét, megfogja a kezem. Egyébként 4 gyereke van, és még az is néha előfordul, hogy a huszonéves lányát is ölbe veszi, szeretgeti, és velem is anyáskodik. Át tudom érezni a helyzetét, mert nekem is volt csoporttársam aki, pikkelysömörös volt. Mostanában azon gondolkozom, hogyan segítsek neki. Milyen étrendet/terápiát javasolnátok neki? Előre is köszönöm a választ!
2016. okt. 31. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!