Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van okom aggódni, lehet...

Van okom aggódni, lehet komoly baj?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé remeg néha a kezem, nem tudok semmit megmarkolni, amit sikerül az kiesik belőle és ez már sokszor előfordul, hogy zavaró. Még zavaró, hogy elvesztem néha az egyensúlyomat. Ha csak épp indultam valahova és megállok akkor kis idő múlva oldalra dőlök mintha elesnék és nem tudok egyensúlyozni. Ha a bugyimat akarom felvenni és ugye egyik lábam felemelem, míg a másikon állok ekkor is elvesztem az egyensúlyom, cikázok a lábaimmal ilyenkor hogy megálljak. Most is ahogy épp ettem, alig tudtam fogni a kanalat, nem tudtam megmarkolni valahogy. Meg amikor nyúlni akartam egy rongyért a konyhában, alig tudtam megfogni, többször oda kellett kalimpálnom mire megfogtam. Nagyon fura mert régen sosem volt ilyen...

Mi okozhat ilyen gondokat? Olyan mintha az idegrendszeremmel lenne valami zavar vagy valami ami kihat az egyensúlyra illetve fogásra.

Nyilván orvos lesz ebből de kíváncsi vagyok van e aki sejtheti mi okozza ezt, illetve mással is történt e ilyen?

24N vagyok ha számítana.



2022. máj. 26. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár ilyen fiatalon ritka. [link]
2022. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít, hogy 24 vagy. Elég parkinonosan hangzik, amiket leírtál, de mivel ilyen fiatal vagy, elsősorban valami genetikai betegségre gondolnék. Nem fordultak elő hasonló tünetek a családban?
2022. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.Nem fordult elő.

Amúgy még eszembe jutott hogy ma kerestem a tv kapcsolót szinte mindenhol. Rendezett a szobám szóval nem is értettem hova tűnt. NÉztem a számítógép mindkét oldalán lévő szekrényen de semmi. Még azon a szekrényen is néztem ahol megvolt de 100%ig biztos vagyok benne hogy nem ott volt, nem sok hely van ott. VIszont megnéztem egy másik szekrényemet majd ahogy visszanézek ott volt...mintha varázslat lett volna annyira meglepődtem mint soha..Bár lehet hogy az asztali ventillátor mögé tettem mivel ott kicsit elbújik de arra nem emlékszem hogy megtaláltam volna és arrébb tettem..Most is ezen gondolkodok hogy történt, lehet emlékezet kiesés? MÉg néha történnek ilyen furcsaságok de monjduk ez az első ilyen.

2022. máj. 27. 02:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma kérj beutalót a neurológiára a háziorvostól, és ott minden tünetet mondj el.
2022. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!