Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van okom aggódni? Komoly baj...

Van okom aggódni? Komoly baj is lehet?

Figyelt kérdés
kb 2 hete a bal bordám alatt fájdalmat érzek. Nem olyan szörnyű fájdalom, inkább kellemetlen és zavaró szúró érzés. Mi okozhatja? Aludni is egyre nehezebben alszom tőle.
2012. szept. 4. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Légzéshez van köze vagy testtartáshoz?
2012. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
légzéshez nem, de talán testtartáshoz igen
2012. szept. 4. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyikhez sem, ha 2 hete tart, dokihoz kell vele menni.
2012. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem folyamatosan fáj, csak előjön általában este, de minél jobban rágondolok annál jobban szúr. Nem tudom bármilyen köze lehet-e ahhoz, hogy a mensim sem jön meg?!
2012. szept. 4. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a testtartás vagy légzés befolyásolja a fájdalmat, az nem szíveredetű probléma. Több, mint valószínű, hogy idegszál becsípődött egy rossz mozdulattól, de egy orvos sosem árt. Ha 2 hete tart és nem rosszabbodik, terheléstől független, nem izzadsz, nem vagy gyenge, akkor nem szív.
2012. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
izzadás, gyengeség nincsen. csak ez a kellemetlen szúrás. vagy az, hogy diétáztam, és nem túl sokat ettem egy ideig. de a menstruációm sem jön meg.
2012. szept. 4. 10:58
 7/8 A kérdező kommentje:
kicsit elírtam. Szóval a diétának lehet köze hozzá? arra akartam célozni.
2012. szept. 4. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rosszul csináltad és magnéziumhiányod van, akkor görcsölhetnek az izmaid, főleg a rekeszizom, hasizom és az kellemetlen tud lenni. A diétának megint csak akkor van köze a menstruációhoz, ha rosszul csináltad.
2012. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!