Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájdul meg a fejem...

Miért fájdul meg a fejem edzés után ?

Figyelt kérdés
Már vagy 6 éve vettem észre azt hogy súlyzós edzések után nyomást érzek a fejemben és a nyakamban is .Érdekes mert futás vagy kerékpározás után nem szokott jelentkezni .Ilyenkor kicsit mintha ilyen nyugtalan lennék ,mintha a nyakam meg lenne feszülve.A látásom is ilyenkor mintha kicsit hunyorítanék és mintha nehezebben artikulálnék .Voltam koponya Mri és Ct vizsgálaton is , semmi eltérést nem talált az orvos.Elmentem utána 24 órás vérnyomás monitorozásra , 48órás szívmonitorra ,sőt még szívultrahangon is voltam .De nem találtak semmi a fejfájáshoz köthető problémát .Van hogy nem annyira zavaró ez a jelenség ,de van hogy nagyon kellemetlen tud lenni .Szerintetek a nyaki ereimmel lehet valami?Vagy valóban valami van az agyamban amit az orvos nem vett eszre ?

#edzés #fejfájás #nyakfájdalom #Edzés utáni fejfájás
2022. máj. 29. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vernyomas kiugras. Akkor merted, mikor sulyzos edzesed van?
2022. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom edzés során 190/80 ig megy fel maximum,ami a terhelés után nem sokkal visszaáll a normál 125/70 tartományban.Az orvosom szerint a vernyomás terhelés alatt a 220/90et elerheti,de a fölé már nem mehet .Elmondása szerint ez egy élettani folyamat .
2022. máj. 29. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak lehet te ezt mar nem tudod fejfajas nelkul kompenzalni. Nekem is ez a problemam. Fejfajas csillapito gyogyszer ( ami tonkre teheti a vesed, foleg ha sok proteint iszol) vagy kimeled magad. En 50 evesen is jo karban akarok lenni, ezert ezt abbahagytam.
2022. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogy veszélyes e ,vagy csak tényleg egy élettani hatás ami kellemetlen és ennyi
2022. máj. 29. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért a 190/ elég magas edzésnél,bár nem vagyok orvos.

Iszol elég folyadékot? Nagyon fontos hogy pótold a folyadékot amit kiégetsz a szervezetedből.

2022. máj. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!