Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthásan mennyire bírtok...

Náthásan mennyire bírtok dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos most nekem kell, nyomott a fejem, és kb hangom nincs, de muszáj estig benn lennem

2022. máj. 30. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Lázasan max 1-2 nap, amióta januárba vért köptem a sürgősségin, mert betegen elvittem a karácsonyt a kollégámnak, hogy a gyerekkel lehessen azóta megfogadtam, hogy soha többé.


Ha nem múlik a láz 2 nap múlva sem akkor betegállomány!

2022. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Juj, influenzás voltál?
2022. máj. 30. 14:10
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudni mi volt, két Covid tesztet csinált a kórház, kettőt én a kórház előtt magába pénzért 3-4 nap eltérésekkel.

Mindegyik negatív lett..


Az orvos amit antibiotikumot felírt végül arra még egy dobozzal rá kellett kérnem, mert nem szűnt meg a láz, illetve vissza visszatért hetekig.


Ct-ztek is, mert már attól tartottak, hogy tüdőembóliám van, annyira fulladtam.


A súlyossági faktor 16-os volt, 20 tól kerültem volna lélegeztetőgépre.

2022. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Rögtön lázzal és köhögéssel kezdődött a betegséged?
2022. máj. 30. 14:19
 5/21 Pintér László ***** válasza:
Amíg nem volt ez a covid mizéria Én is mentem lázasan dolgozni (( ablakos vagyok, fizikai munka )) és Én mindig azt vettem észre, hogyha lázasan dolgozok pár óra alatt kiizzadom a lázat, és igazából nap végére tök jól leszek, ellenben ha itthon pihenek a betegség miatt, akkor napokig elhúzódik és szinte már papot kell hívni Hozzám.
2022. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Két állapot váltotta egymást, amikor nem voltam lázas, akkor szakadt rólam a víz, mindenem elázott, amikor lázas voltam reszkettem és fáztam.


Algopirynből napi 6 szem fogyott, másféle nem is hatott szinte, a számíze teljesen más lett, étvágyam a negyedére esett vissza, gyomrom is totál kész volt.


Leginkább csak a joghurtokat kívántam, és semilyen tea, vagy

fokhagyma, vagy gyömbér vagy egyéb házi módszer nem működött, és a pálinka sem..

2022. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondom nekem nem múlt el a láz.


Délelőttre abbamaradt pár órára, de délbe vagy legkésőbb délután 4-5 órára ismét felment és akkor algopirinnel talán éjjel kettőre sikerült levinni, és bírtam valamennyit aludni. Aztán másnap ugyanez, meg közbe két háromnaponta migrének, és mélyről jövő hurutos köhögés, többnyire átlátszó vagy enyhén véres köpettel már a végén mielőtt sürgősségi kórházba mentem vele, mer a háziorvos elérhetetléen volt kb egész decemberbe tavaly.

2022. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Fejfájással kezdődött, és csökkent étvággyal.

Aztán egy feltünően jó nap, felvillanyozva, másnap láz és fejfájás enyhébb hasmenéssel.

2022. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nekem februárban volt negatív a tesztem, mégis felment nekem is a lázam, másnap jól keltem, és mint 5-ös válaszoló egész nap jól voltam a munkában, viszont estére megint full lázas lettem. Reggel megint semmi bajom, ezért megint bementem helyettesíteni, de napközben megint belázasodtam. Végül influenzára is teszteltettem magam és az volt.
2022. máj. 30. 14:29
 10/21 A kérdező kommentje:
8-as ez érdekes, mert első nap nekem is fejfájással kezdődött, de én már akkor lázas lettem, majd másnap, mintha elvágták volna...
2022. máj. 30. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!