Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon megijedtem…nem reg a...

Nagyon megijedtem…nem reg a torkom fajt de kaptam ra antibiotikumot ? amit 7napig kellett volna szednem de en a 3. Nap utan abba is hagytam mert ? mar nem ereztem h faj…? de mára vissza jott es estere úgy megfajdult hogy leirhatatlan az az erzes..

Figyelt kérdés
Aztan ereztem hogy faj a nyelvem is mikor nyelek…muszajvolt megnezni h mivan a myelvemen hatha az faj. Es igen az ilyen kixsi feldagadt pupok vannak a nyelvemen de leghatul majdnem a mandulamnal… es amikor lejjebb nyultam az ujjammmal hogy megnezem mi. Van ott..elkezdett fajni ahogy hozza ertem ahoz a kis puphoz..szoval a nyelvem fajj. Es nem a torkom. Ilyen meg nem volt elegge be vok szarva h mik azok a pupok a nyelvemen mellesleg hatul a mandulamnal…

2022. jún. 1. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Nezzetek el a kerdojeleket a “kerdesben”

Muszaj volr beraknom párat mert anelkul nem engedte kiírni😇

2022. jún. 1. 23:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivd fel az orvost es kerdezd meg mi legyen.

Nem is ertem hogy lehet ennyi eszed, hogy abbahagyod az antibiotikumot.

2022. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Antibiotikumot mindig végig kell szedni,mert attól, hogy a tüneteid megszűnnek még a kóros baktériumok nem pusztultak el mind. Ezek a mostani tünetek már vs. felülfertőződések, orvoshoz menj vissza.
2022. jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Valaszado.

Hogy lehet ennyi eszem? Kepzeld el úgy., hogy allergias reakciok leptek fel🙂🙂 szinte olyanok amik a mellekhatasokban levannak írva. Es aki így tovabb szedi az eleg hulye.!!

Kiutesek es viszketes lett a gyogyszertől!! Ezért hagytam abba😀

2022. jún. 2. 07:30
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Bocs, de azt írtad a kérdésben, hogy azért hagytad abba, mert már a fájdalom elmúlt, azt csak most közölted, hogy allergia miatt hagytad abba, de már mindegy, menj vissza az orvoshoz és vele kell ezt megbeszélni.
2022. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Es mi ezt honnan szopjuk ki kerdezo? :) :)


A kerdesben nem ezt irtad.

2022. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Több antibiotikum is létezik, ha allergiás reakció lép fel vissza kell menni az orvoshoz, és íratni másikat. Vegig kell szedni. Az antibiotikumot legalabb 5 napig kell szedni. Mi volt a probléma vele? Milyen allergiás reakció? Azért is kell visszamenni, mert ilyen esetben a gyógyszerérzékenységet tovabb kéne vizsgalni, hogy tudják esetleg mire vagy érzékeny, és ne adjanak olyat, mert egy sulyos anafilaxiás sokk azért nem játék.
2022. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!