Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utal ha túl magas a...

Mire utal ha túl magas a növekedési hormon szint a vérembren?

Figyelt kérdés

Nem vagyok óriás,én is rá googliztam.

Akinek ilyen volt, megírná mi okozta?



2022. jún. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra utal hogy túl sok válsztódott ki a hipofizisedből, ennek több oka is lehet, a cukorháztartás zavarától kezdve a hipfozis adenomaig, de nem mennék bele találomra, egy endokrinologus kivizsgálja neked, ráérős dolog lesz valószínűleg, de kerj beutalót meg időpontot.
2022. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Adenoma nem hiszem mert a GH jó .


Egyetlenegy eltérés van az ft3.

Az magas .


Más eltérés nincs .

Sella felvétel sem mutatott semmit .

Ennyi van eddig.

2022. jún. 4. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Most ne haragudj hogy kötözködök, de nem értem.

Azt mondtad magas a növekedési hormon szint a verdeben, az a GH, most azt mondod a GH rendben.

A ft3 az pajzsmirigy hormon amennyire én tudom, és tök kas okai lehetnek ha magas, de ezek után vegéképp nem mennék bele hogy mik lehetnek és milyen vizsgálatokat kérnék.

2022. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Keverem

Igf1 a jó

Most néztem a papírt.


Csak megjegyeztem hogy az t3 magas.hogy ez az egyetlen eltérés az összes laborban.

2022. jún. 4. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha a T3 az egyetlen eltérés, akkor a ebből egyenesen következik, hogy minden más jó. Mivel a T3 nem növekedési hormon, ezért kimondható, hogy a növekedési hormon szinted jó. Innentől a kérdésed okafogyottá válik.
2022. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!