Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Közvetlen a könyök feletti...

Közvetlen a könyök feletti kis pontban fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pont a könyököm felett egy fél-1 centivel szokott néha fájni. Nem folyamatosan, random, mozgástól függetlenül. Mi lehet ez? Lehet csontrák?
2022. jún. 6. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Hipochondria.

Tényleg ennyire ráérsz? Az 50 óra önkénteskedésed megvan már?

2022. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már egy jó pár éve igen :D

Nem vagyok hipochonder. Már egy pár hónapja tart, most már kicsit kezd aggasztani és a sok hülyeség is a neten. Tapasztalatokra lettem volna kíváncsi dehát úgy látom mindegy, mert csak ilyen idióták vannak itt.

2022. jún. 6. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább örülhetnél, hogy nincs annyi csontrákos, hogy hat perc alatt mindjárt egy egész tömeg tudjon tapasztalatokról beszámolni...

De most komolyan, miért mindjárt csontrák?...

Tényleg túl sokat netezel. Attól lehet. Nyomja az íróasztal széle ott, a könyököd felett. ;-)

2022. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csontrákos tapasztalatok kellenek 😂 simán lehet más is, ez csak a legrosszabb amit olvastam.
2022. jún. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!