Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat a feketés-zöldes...

Mire utalhat a feketés-zöldes hasmenés?

Figyelt kérdés
Mire utalhat a szín, állag? Egyszer vettem csak észre. Gyógyszert nem vettem be (széntablettát), zöld ételt nem ettem. Okés, a zöld epe is lehet, de miért feketés zöld?

2022. jún. 6. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd, mit NEM ettél, hanem hogy mit ettél!
2022. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap: reggel tejeskávé, pogácsa, este vadas. Ma reggel tejeskávé, pogi, körözött, délbe húskeves, sültkrumpli, rántott pipi. Erős színű innivalót nem ettem. Kávétól nem lehet, mert akkor többször felfigyeltem volna erre. Pár órája, nem sokkal ebéd után felhúztam magam (ilyenkor megy a hasam), akkor tűnt fel
2022. jún. 6. 17:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ittam*
2022. jún. 6. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
jellegzetes szaga esetleg? amúgy tökmagolajtól lehet zöldes, fekete pedig belső vérzéstől szokott lenni, de nem ijesztgetés képpen mondom, csak ez a tény
2022. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze lehet, hogy nálad tök más, sőt valószínű
2022. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

December óta (covid) nem érzek sajnos szagokat :(

Figyelem magam még 1-2 napig, ha nem változik, akkor doki. Köszönöm.

2022. jún. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!