Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hete,3 napig hasmenés,...

3 hete,3 napig hasmenés, közben szúró, györcsös fájdalom, székrekedés, és a hason egy pontban diszkomfort érzés, mire utalhat?

Figyelt kérdés

1 hetente székelek mostanában, 3 hete nem csak kemény, hanem híg lesz, közben eszméletlenül szúr és görcsöl a hasam, émelygek és hányingerem van... És ez a folyamat 3 napig eltart, utolsó nap mar csak híg. Nem tudom hogy az étel miatt van e de nem vettem észre összefüggést,mert van mikor a hasmenés előtti ételeket máskor is eszem és akkor nem lesz probléma.

A ponton lévő fájás mar fél éve van, van mikor elmúlik van mikor előjön. Voltam vele orvosnal, korházba de nem találtak semmit.

Most varok a tükrözésre, de nem tudom hogy kezdjek aggódni, vagy ne.

19/l



2019. jún. 4. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit eszel és iszol és mennyit?
2019. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok :(
2019. jún. 4. 15:06
 3/5 A kérdező kommentje:

A pont maga az fix, nem változik a helye.

Húsféléket (csirke, neha marha) burgonya,tészta,gyümölcs, zöldség, gabona féléket.Általában vizet, vagy gyümölcslét. 50 kilo vagyok, mostanában fogytam 5 kilót pedig nem diétazom

2019. jún. 4. 15:09
 4/5 A kérdező kommentje:

Van mikor édességet eszek egy heten 3szor mondjuk. 1 és fél litert szoktam meginni.

Kalóriabevitel (mondjuk nem figyelem) 1500 biztos van

2019. jún. 4. 15:15
 5/5 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok, kávét szoktam még inni tejjel
2019. jún. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!