Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet csontrák?

Ez lehet csontrák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok. Kb 4 napja találtam egy csomót az állam alatt.Illetve nem is csomónak mondanám,olyan mint egy kinövés.Na most ez tapintásra fáj..És utánanéztem mi lehet, és láttam,hogy a csontráknak fájdalmas jelei lehetnek.Persze amíg nem jutok el vizsgálatra nem paráztatom be magam, viszont látok rá esélyt a fájdalom miatt.Viszont hogyha nem piszkálom, akkor nem szokott fájdalom jelentkezni.

2022. jún. 10. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg megduzzadt nyirokcsomó.
2022. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakodtam, viszont nem mozditható.Érzésre teljesen olyan, mintha a csontból nőne ki:/
2022. jún. 11. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Ha inkább a bőrödön van, akkor bőrgyógyászhoz, ha inkább a mélyebb rétegekben, akkor fül-orr-gégészhez menj el és nézesd meg, mi lehet az. Ők megnézik és vagy ártalmatlannak mondják ki, vagy beutalnak UH vizsgálatra. Mindenképpen érdemes megnézetni! Ne találgass hülyeségeket, értelmetlen!
2022. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Azt azért tudni kell, hogy az ember csontjain, főleg a fejen vannak itt-ott dudorok, nem szimmetrikus teljesen, tehát lehet ez egy anomália. Viszont így nem lehet eldönteni, az a biztos, ha elmész orvoshoz és majd megmondják mi legyen, egyébként meg ha csont probléma, az nem csak rák lehet.
2022. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el a haziorvoshoz először is, ugyanis oda valószínűleg hamarabb kapsz időpontot mint a bőrgyógyászatra. Ő megtudja neked mondani hogy micsoda is az pontosan. Nekem is vannak dudorok a nyakamnal, nezte már borgyogyasz és haziorvos is, egyikkel sincsen semmi baj:)
2022. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!