Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Telviran (övsömörre) mikorra...

Telviran (övsömörre) mikorra hat? Péntek óta szedem 5x800mg-ot és még mindig jönnek ki újak. Ez nem normális ugye?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Meddig kell szedned?

Az önmagában nem ritkaság, hogy egy gyógyszer szedése után kell pár nap, hogy látható javulás jelentkezzen.

2022. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy hétig
2022. jún. 14. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Telviran meg hasonlóak inkább csak egy segédszer az immunrendszer számára, a vírust a saját tested fogja visszaszorítani.
2022. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha nem jó az immunrendszerem?:(
2022. jún. 14. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:

RE #4


Az sajnos szívás, akkor ezért gyógyul ilyen lassan. Türelem. Ha immunszupresszált vagy és gyógyszereket szedsz, hívd fel a kezelőorvosodat hogy övsömöröd van, javasol-e változtatást a gyógyszerelésen.

2022. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor sincs katasztrófa, csak kicsit lassabban gyógyul.

Vagy felír az orvos valami antivirális szert. Övsömörre tudom, hogy van, mert 3 éve nekem is volt, és olyat szedtem. De javulás nekem is csak a 3. napon muattkozott. Szóval türelem!

2022. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de egy erős antivirális szert szedek már péntek óta, ezért aggódom hogy nem hat:(
2022. jún. 14. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Lizint és B vitamin komplexet is szednék a helyedben, de beszéld meg az orvosoddal.
2022. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jún. 14. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!