Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochonder vagyok minden...

Hipochonder vagyok minden héten van valami halálos betegségem. Tudom ez nem normális. Most épp vastagbélrákom van és tényleg vékony a székletem ,puffadok, morog a hasam szerintetek ezt is csak bemeséltem?már 1 hete neten olvasom.31 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és holnap megyek orvoshoz ( proktologia)mert nem rég úgy gondoltam végbél rákom van. Ezelőtt héten szívemre gondoltam hogy rossz de annak semmi baja kiderült . Neki álltam nyomkodni a hasam és azóta fura .Előtte voltam mellkas röntgenen mert tüdőrákra gondoltam. Fél éve voltam hasi ultrahangon mert az hittem nincs rendben valami. Tudom fejembe van a baj
2021. nov. 25. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem meggyőződésem h a szívemnek van baja 7 hónap alatt havonta 3 alkalommal voltam orvosnál , már majdnem 3 hete utoljára , de érzem megint kell menjek :(
2021. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz ez , de a doki mit mondott a szívedre?
2021. nov. 25. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem találtak semmit, de nem is tudom. Mindig hiányoltam valamit a vizsgálatból.
2021. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk hála isten ha azt mondja a doki , hogy oké minden elég jol letudom magam nyugtatni.(persze egy kis hátha bennem is marad ,de túl lépek rajt)
2021. nov. 25. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Hogy vagy most? Milyen betegseget fedeztel fel magadon? Komolyan erdekel!
2022. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most jelenleg jól vagyok. Közbe köhécselek párat de már teljesen meg nyugodtam. Remélem nem lesz újabb kitalált betegségem. Köszönöm az érdeklödést.
2022. aug. 31. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!