Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megbetegedés nyáron?

Megbetegedés nyáron?

Figyelt kérdés

A torkom elkezdett fájni tegnap este, azóta kicsit rosszabb, és reggel óta a nyirokcsomókat is érzem a torkomnál hogy beduzzadtak meg piros a torkom ahogy tükörbe megnéztem.

Ez valami sima torokfájás?

Valami gyors otthoni módszer hogy elmúljon?

Esetleg van ahhoz köze hogy szombaton bulizni voltam vittem pulcsit és leizzadva kellett benne várni a buszt reggel fel8ig?



2022. jún. 15. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bizonyára van köze. A június eleji hajnalok még hűvösek azért, főleg a napfelkelte idején.


Egyébként sok folyadék (főleg meleg tea) az egyetlen olyan módszer ami nekem ilyenkor segít. Ha van váladékcsorgás is akkor Sinupret mehet mellé napi 2x 50 csepp.

2022. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyáron is vannak vírusok, legfeljebb nincs járvány mint télen. Sós vizes gargalizálást ajánlom a torokfájásra, nálam ez az egy vált be, napi 3szor enyhén sós langyos vízzel gargalizálsz. Ha nem javul, háziorvos.
2022. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kamilla tea segíthet?
2022. jún. 15. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni.
2022. jún. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát, sajnos rosszabb volt mert utána kicsit bealudtam és alig bírtam beszélni, de bevettem fájdalomcsillapítót meg ittam néha sima erdeigyümis teát azóta picivel jobb
2022. jún. 16. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete volt ilyen, fájdalomcsillapító, tea, neocitrán, strepsils.
2022. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!