Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet,hogy meztelenre kell...

Lehet,hogy meztelenre kell vetkőznöm?

Figyelt kérdés

Idősebb ffi. vagyok.Magán bőrgyógyászatra vagyok előjegyezve egy doktornőnél.

Sajnos a felső testemen,a lábszáron,de még az intim területeken is van bőrproblémám.

Nem gond,ha teljesen le kell vetkőzöm,csak jó lenne tudni mire számíthatok?

Kinek volt már hasonló esete?


Ha esetleg nem itt szeretnétek válaszolni,írhattok privibe is!

Köszi!



2022. jún. 15. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az alsónadrágot félre lehet húzni annyira, hogy maga a probléma látszódik, de a nemiszerved nem. Úgyhogy maradhat.
2022. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenhol van problema, akkor nyilvan teljesen le kell vetkozni.


Ha nem gond, akkor nem ertem a kerdest.

Ha megis gond, akkor csinald ugy, h eloszor a polot veszed le, amikor ugy megvizsgalt, azt visszaveszed es levetkozol alulrol.


Persze lehet, h o ezt majd maskepp fogja kerni.

Keszulj ugy, h teljesen👍

2022. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem tud megvizsgálni, nem tud diagnózist felállítani.

Semmmi értelme egy orvos előtt szégyellősködni.

2022. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Bőrgyógyászhoz én évente járok kontrollra. Mindig teljesen le kell vetkeznöm. Még a talpamat is megnézi.:)
2022. jún. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
BAZS ! Kerlek ird meg hol ez a fantasztikus birgyogyasz! Szeretnek hozza jarni! Az enyem csak azt akarja tudni, hogy mi a panaszom, nem erri, hogy a panaszt akarom megelozni. Regota keresgelek! Koszonom elore is!
2022. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira vetkőzz le, amennyire kéri. Ha meg tudja állapítani a betegségedet gatyában is, akkor örülj neki. Ha pedig az alsót is leveteti, akkor meg azért nem lesz gond, mert eleve ő kér rá. Vagy közöld, hogy intim helyen is vannak elváltozásaid, és kérdezd meg hogy levegyed-e az az alsónadrágod. Majd megmondja ő, hogy mit vegyél le. Neked meg úgy sem gond.
2022. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Rajtad múlik, h mennyire vetkőzöl le. De alapból alsógatyáig le kell, hacsak nem a füleden/arcodon van a baj. Nyilván nem a folyosón kell levetkőznöd, hanem bent egy öltözőben, szal no para. De megfürödve, tiszta ruhában menj és ne vonalkódos tegnapi vagy régebbi alsógatyában.
2022. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!