Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottam, hogy megjelent egy...

Hallottam, hogy megjelent egy írás, hogy mi történik azzal, aki intenzívre kerül (nem kell bevinnie semmit, mert meztelenre vetkőztetik, katétert, pelenkát kap stb.), de nem találom. Linkelné valaki, aki olvasta?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 08:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt is írd le légyszíves, hogy zajlik a gépre tétel!
2021. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2021. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben vetkőztetnek le és kapsz katétert. Én már párszor voltam intenzív osztályon, egyszer COVID19 miatt is és egyszer sem kaptam katétert és nem kellett meztelenül feküdnöm. Annyi volt, hogy bő pólóban kellett lennem, hogy azokat az izéket (nem jut eszembe a neve, bocsi) rá tudják tenni a mellkasomra.


Szerintem ez attól függ, hogy mennyire súlyos.


18L

2021. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

És persze infúziót is kaptam, abba adták a gyógyszereimet.


Előző voltam.

2021. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
#1 én árra gondoltam, ha az illető még magánál van, akkor közlitek vele, ill.bele is kell egyezni, vagy nincs mese, megy a propofol. Mivel oltatlan vagyok, ezért engem is érinthet á dolog. Voltam már lélegeztetve műtét miatt, de akkor aludtam. Egyszerre sokkoló és érdekes ís, hogy egy gép lélegeztet, és nem te saját magad. Azért kíváncsi lennék rá, milyen érzés éberen gépen lenni. Tudom kap a beteg légzőizom lazítót, ezért írtam. Jaaa, ha már itt vagyunk, akkor arra válaszolj nekem, hogy miért intubálnak egyeseket éber állapotban, úgy hogy minden garatreflex ki van iktatva. Köszi😉
2021. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Abban biztos lehetsz, hogy nem a Bahamai nyaralásra fog hasonlítani...

"miért intubálnak egyeseket éber állapotban, úgy hogy minden garatreflex ki van iktatva" Többek között altatás nem veszélytelen, ha nem muszáj, inkább ki kellene hagyni.

2021. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező !

1.Ne foglalkozz ilyennel, remélem nem valami pszichopata vagy!

2. Még te is odakerülhetsz és átélheted ha annyira szeretnéd!

3. Biztos valami kárörvendő vagy aki unatkozik!

2023. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Ja,és az ilyeneket jól meg kène kíntatni!
2023. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos az a rokonom, aki miatt feltettem a kérdést, mert ez várt rá, már nem él, szóval már kár a kérdéssel és a személyemmel foglalkoznotok.
2023. ápr. 1. 05:17
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 Mellesleg hol tanultál magyarul? Olyan szó nincs, hogy kíntatni, legfeljebb kínozni. Jézusom...
2023. ápr. 1. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!