Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális ez 3 nap után?

Normális ez 3 nap után?

Figyelt kérdés

Most éjszaka volt a 3.-ik napja ,hogy antibiotikumot szedek, eddig nem voltam lázas, de most arra keltem föl, hogy lázas lettem.

Ez mennyire normális , vagy mitől lehet ez?

Egyébként, most vasárnap lesz 2 hete pontosan, hogy beteg vagyok. Eddig nem voltam annyira kemények a tünetek így csak most kedden mentem el orvoshoz amikor már tényleg nem javult. Azóta szedem a gyógyszert de semmit nem javult a dolog , sőt most be is lázasodtam. Ugyan úgy folyik az orrom , ilyen sűrű zöld váladék jön belőle, köhögök, hogy aludni nem tudok tőle. Annyira faj a mandulám, hogy a fülem is faj tőle, és olyan mintha zúgna a fülem, mint amikor a kagylóban hallgattok, és “halljatok az óceánt” olyan zúgás van a fülembe, ez mitől lehet?

Válaszokat előre is köszönöm.



2022. jún. 17. 04:53
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
Persze. Az antibiotikum nem csodaszer. Az egész kúrát végig kell csinálni, hogy hasson.
2022. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra a kórokozóra nem hat, ami miatt beteg vagy. Nem minden antibiotikum hat minden kórokozóra. Tenyésztés után lehet olyan antibiotikumot adni, ami tuti arra a kórokozóra hat, enélkül találgatni szoktak, és váltanak másik, esetleg szélesebb hatékonyságú antibiotikumra. Keresd fel ismét asz orvosod szerintem.
2022. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!