Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid tunetei mostansag?

Covid tunetei mostansag?

Figyelt kérdés

Orrdugulasom van, takonykorral, van, h mint a viz folyik az orrombol.. torokfajas kohoges laz nincs. 2 napja van ez. A hom 36.7

Viszont ami aggaszt h most reggel elment a szaglasom es az izerzekem.

Eleg halvany, most epp erzem a parfumot amit magamra fujtam, de elobb 0, semmi.


2022. jún. 18. 09:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva kellene egy újabb teszt, bár nekem a gyorsteszt nem mutatta ki, csak a PCR. Az a baj, hogy ezek lehetnek nátha tünetei is, nekem coovid előtt is volt többször olyan amikor náthás voltam, hogy nem éreztem ízt és szagokat egy darabig. Persze lehet allergia is, az jár vízszerű orrfolyással.
2022. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Uj tunetkent jelentkezett a hátfajas, es a fulladas, szoval gondolom covid
2022. jún. 18. 19:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt fulladásom, amikor már bizonyítottan beteg voltam. Nagy megpróbáltatás volt a szobából a wcig menni.
2022. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

En nem ertem, tegnap este meg semmi bajom nem volt a hapcin es orrdugulason kivul,azt hittem allergia. Egy este alatt teljesen megvaltozott minden a testemben...

De ha 3 nap alatt ennyire szarul vagyok,mi lesz kesobb?

2022. jún. 18. 21:36
 15/20 anonim ***** válasza:
Alig bírtam az ágyból kikelni. Napi egy pisi és ennyi. Pihenned kell, sok folyadékot inni. Van aki jobban, van aki rosszabbul viseli.
2022. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem ertem...😅 visszajott a szaglas es iz. Cserebe elkezdtem kohogni ,meg a hatam majd leszakad..
2022. jún. 19. 09:53
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
Szaglás és íz nekem is volt. Viszont az összes kajának fura íze volt, nem olyan, mint aminek lennie kellett volna. Étvágyam mondjuk nem volt, úgy kellett belémerőszakolni a kaját.
2022. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
Akkor holnap hívd a háziorvosod, mert könnyen okoz tüdőgyulladást a kovoid, nekem is az lett belőle és még lázas sem voltam.
2022. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Csinaltam egy uj tesztet, most orrból vettem a mintát, negatív. Influ nem lehet?
2022. jún. 19. 12:09
 20/20 A kérdező kommentje:
Milyen tuneteid voltak tudogyulladassal?
2022. jún. 19. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!