Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vervetelen kimutathato ha...

A vervetelen kimutathato ha bármilyen rosszindulatú elvaltozas van a szervezetemben?

Figyelt kérdés

Most voltam vervetelen. Szerencsére az ertekeim jók lettek, kb 4 helyen van 1 csillag, háziorvos látta azt mondta teljesen egészséges vagyok ezek az értékek akár egy jó ebéd után is megvaltozhatnak.


Ez azt jelenti hogy nincsen semmilyen rosszindulatú daganat a szervezetekben ugye? Nem vagyok rákos meg ilyenek.


Mindent nézték, vizelet is volt



2022. jún. 18. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Na ez, pont nem derül ki egy sima labornál. Csak a leukémia, a többi daganatos betegséghez célirányos vérvétel és vizsgálatok szükségesek.
2022. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nem az jelenti. De ha nincs semmi tüneted, akkor nincs ok gyanakodni bármire is.
2022. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi nektek! Multkor volt egy csomo a nyakamon, szerintem még most is ott van, mutattam haziorvosnak azt mondta ez kötőszövet vagy mi, és hogy nem baj meg nincs vele baj. Sötétebb anyajegyeket szoktam meg mutatni bőrgyógyásznak, de nem szokott problémám lenni
2022. jún. 18. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos tumormarkerek, amik bizonyos érték felett biztos, hogy tumort jelentenek.

De amúgy verkepbol vérképzőszervi elváltozások kimutathatók.

A laboreredmenyek nagyon beszédesek tudnak lenni.

2022. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az 1 * az meg nem sok ugye? Anyukám azt mondta aki gyógyszerész tehát van valamilyen belelatasa hogy a 4* az sok pl
2022. jún. 18. 19:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg hogyha valami nagyon magas akkor azt ! Jellel jelölik
2022. jún. 18. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy Hol van az a *, mert ha fehérvérsejteknel akkor azt mondom Pl (ha olyan), hogy allergiaszezon
2022. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neeem, azt különösen figyeltem mert ha jól olvastam akkor ha sokkal magasabb a fehérvérsejtek száma akkor az leukémia is lehet, de ott nincs. Azt hiszem Vörösvérsejtszámnal van 1 talán, meg még olyanoknal volt ami azt mutatta anya szerint hogy valahol van egy kis gyulladás a szervezetemben
2022. jún. 18. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:

A sima labor, különösen korai stádiumban csak bizonyos tumorok jelenlétére utaló eltéréseket mutathat. Ezzel nem megijeszteni akarlak, ilyen fiatalon ugyan nem kizárt, de nagyon kicsi a valószínűsége a ráknak.

Ne aggódj ezen. Az ajánlott szűrővizsgálatokat csináltasd meg mindig, ha rendellenességet tapasztalsz magadon, akkor menj orvoshoz, de ne stresszeld magad azon, hogy rákos leszel, mert ezzel a saját életedet teszed tönkre.

2022. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!☺️ mindig is olyan voltam hogyha már valami bajom volt azonnal rohantam orvoshoz hogy inkább előzzük meg és ne utolsó percben menjek el, lehet ez annak köszönhető hogy anyukám ugye gyógyszerész, nagynéném orvos, nagymamam is, meg az unokahugom is annak tanul illetve keresztapum is az, így mindig sok orvossal voltam körülveve 😄 (es meglepodsz de eszem agaban sincs se nekem se hugomnak orvosira menni, en mernokire szeretnek o meg edzo akar lenni😂) de mindig elmegyek ilyen vizsgálatokra évente és amugy jol érzem magam a bőrömben, főleg most itt a nyár jön a sok vitamin meg ezek, de köszönöm a válaszodat:)
2022. jún. 18. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!