Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan derítsem ki, hogy...

Hogyan derítsem ki, hogy van-e gyulladás a szervezetemben?

Figyelt kérdés

Egy ponton kihullott a hajam, a fodrász vette észre, azt mondam, hogy okozhatja valami gócpont, ami be van gyulladva. Vagy vitaminhiány.

Nem érzek semmi fájdalmat sehol, de a haj azóta sem akar nagyon visszanőni.

Vérvétel alapján ki lehet az ilyet deríteni vagy valami speciális vizsgálat kell?

Nem hiszem, hogy vitaminhiány lenne, mert szoktam szedni pl supradint vagy béres cseppet, mást meg semmi olyat nem szedtem korábban, amit most se szedek. Akkor már korábban is kihullott volna a hajam.



2021. jún. 7. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Elso korben pajzsmirigyedet ellenoriztesd, gyanus, hogy annak lesz koze hozza. Kozben persze mehet egy teljes verkep es ha ezek se mutatnak semmit, akkor van gockutatas is.
2021. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb esély van a genetikára..de megpróbálhatod egy laborvizsgálattal. A tápkiegészitő halottnak a csók. hiába veszel be valamit ha azt se tudod hogy alapból miből szenvedsz hiányt ha egyáltalán szenvedsz.
2021. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elmész bőrgyógyászhoz, ő tud kérni góckutatást. Az nem csak labor, hanem kb mindenre kiterjed.

De lehet genetika is. Testvérek, felmenők, felmenők testvérei, ők hogy állnak ezzel?

2021. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy vérvételből történt CRP vizsgálat nagy valószínűséggel általánosságban kimutatja.
2021. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam minden vizsgálaton és mégis hullik a hajam, szétszórtan. Mit tanácsoltok?
2021. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!