Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy egy majomhiml...

Lehetséges, hogy egy majomhimlős nőt láttam ma a metrón?

Figyelt kérdés

Budapestre utaztam, intéztem a napi teendőimet. Visszafelé felszálltam a metróra, és helyet foglaltam. Eddig ebben nincs semmi meglepő.

Velem szemben egy nő ült, mellette a gyerekével. Köhintett egyet, felé néztem. Majd megláttam a nő karját… és tele volt feltűnő, kidudorodó kiütésekkel. Pár héttel ezelőtt olvastam a majomhimlő tüneteiről, és kísértetiesen hasonlított a képekre, amiket láttam róla! 😱🤯

Ahogy ezt realizáltam, természetesen azonnal felpattantam, és kerestem egy jóval távolabbi helyet.


Nagyon sokat képzelek bele, vagy tényleg elképzelhető, hogy ma velem szemben, másfél méterre egy majomhimlős fertőzött tartózkodott?

Van olyan betegség, ami esetleg hasonló tüneteket provokál? Ugye ettől még nem fertőződhettem meg? Ki tudja, mennyi mindent érinthette meg!

Nagyon félek, stresszelek, mert nem csak nekem, de az összes családtagomnak is van krónikus betegsége.



2022. jún. 18. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10-es vagyok. Helyesbítek, mert gondolom ettől a mondatomtól is beparázol.

"Ezután mondanom kell, hogy a majomhimlő sem a régi megszokott?"


Nyilván hozzányúltak, mert a majomhimlőnek 2 típusa ismert, abból egyik sem képes ilyen szintű terjedésre. Viszont nagyon, de nagyon fontos, hogy ne a mesterséges vírusoktól félj, hanem vedd észre, hogy mi folyik a világban és küzdj ellene, amíg egyáltalán lehet. A mesterséges vírusok egyelőre csak manipulációk.

2022. jún. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
ÁÁÁ te egy majomembert láttal.
2022. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Lepkehimlő járvány is van jelenleg, csak szólok és az ugyanilyen kiütéssel jár.
2022. jún. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Látom a kérdező itt is lepontoz mindenkit, aki nem áll bele a kötelező f.satásba. 🤣
2022. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért könnyen tévedésbe lehet esni, még nagyobba is. Múltkor a gyerek kérdezi az apját az állatkertben: apa, miért néz ránk olyan csúnyán ez a gorilla? Mire az apa: csendesebben kisfiam, ez még csak a pénztár.
2022. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, azt láttál. 😁🤣
2022. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!