Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ASCUS, nem neoplasztikus...

ASCUS, nem neoplasztikus elváltozások, metaplasia, HPV negatív citológiai eredménnyel gyógyult meg valaki Loop konizációs műtét nélkül?

Figyelt kérdés

ASCUS, nem neoplasztikus elváltozások, metaplasia, HPV negatív citológiai eredménnyel gyógyult meg valaki Loop konizációs műtét nélkül?


Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy gyógyult meg valaki műtét nélkül?

Ezt az eredményt kaptam az éves nőgyógyászati citologiai vizsgálaton. 3 hónap múlva lesz kontroll, most helyi kezelést kapok. Azt mondták, ha nem.javul, meg kell műteni LOOP konizációval. A műtétet elutasítottam, mert édesanyám a kétezres évek elején majdnem belehalt egy ilyen műtétbe és az altatás szövődményeibe. Azóta sem épült fel rendesen. Ráadásul a szövettan igazolta, hogy a műtét indokolatlan volt. Édesanyám élete pedig tönkre ment.


Ez volt a rémálmom, a pozitív citológia, és most sajnos teljesült.


Kérlek, ne bántsatok a döntésem miatt. Annyira kikészültem, hogy azóta sem enni, sem aludni nem tudok.


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2022. jún. 23. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!