Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitcsináljak hogy elmúljon a...

Mitcsináljak hogy elmúljon a mandulagyulladás?

Figyelt kérdés

3 hete kezdődött hogy fájogatott a torkom ha nyelek és minden nap előjött de már annyira durva hogy legszivesebben kitépném a mandulám mert olyan nehéz nyelni.. és minden nyelésnél már bekönnyezek konkrétan annyira fáj mintha egy kést nyelnék le + a fülemet is átszurnák vele.

Ittam rengetek langyos mézes gyógyteát szedtem fájdalomcsillapítót kipróbáltam rá az alkoholt öblögettem is vele meg a legerősebb szájvízzel is de semmi.. már inkább megszünnék minthogy ez legyen tovább.

Mit tegyek hogy elmúljon a fájdalom?



2022. jún. 25. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hét alatt hogy nem mentél el orvoshoz? Antibiotikum kell! De ha hagytad így elfajulni, legalább két sorozat fog kelleni a szépen elszaporított baktériumaidnak! Már holnap menj az ügyeletre!
2022. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sürgősen antibiotikum!
2022. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Háziorvos!

Nekem azt mondta, hogy felteszi a felhőbe az antibiotikumot,de csak akkor valtsam ki ha gyennyes lesz.

Most nem lett viszont a fájdalmat már én sem bírtam. Szeptember óta folyamatosan probléma van a mandulammal. 1 hétig jó, 3 hétig fáj.

Éjszakánként nem aludtam aztán már annyira elegem volt, hogy utolsó lehetőségként bevettem a 3 éves kisfiam gyógyszereit. És kb 10 perc múlva csillapodott a fájdalom. El is aludtam. Másnap reggel már nem fájt élesen a fülem, se a torkom, se a mandulám. Olyan kellemes meglepetés volt, hogy leírni nem tudom.

Sinupret cseppek és sinupret szirup. (a gyereknek felírt adagot vettem csak be)

Vény nélkül kapható. Jobbulást!

2022. jún. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
menny el orvoshoz. hogy türhetted 3 hetig hogy fájjon mar eddig orvoshoz kellett volna menned. ide antibiotikum kell meghozzá azonnal
2022. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!