Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Ezeket a tüneteket észelelem egy ideje és időről időre feltűnőbbek:


-Néha nem tudok egyenletesen járni, van hogy oldalra dőlök a semmiből, ha meg eldőlök akkor alig tudok megkapaszkodni, a lábaim is cikáznak ahogy próbálok megállni.

-Ha guggolok akkor is érzem ezt az egyensúly vesztést, van hogy fenékre esek, és nehezen tudok megmaradni.

-Ha állok pl. épp öltözök akkor sem nem tudok egyensúlyozni és oldalra dőlök, pl.zuhanyzóból jövök és épp törölközök szinte minden alkalommal érzem, hogy oldalra dőlök és nem tudok megmaradni a lábaimon.

-Kezeimet néha nem tudnom irányítani, van hogy ügyetlen mozdulatok miatt ami előttem van és meg akarom fogni akkor mintha mindent elpöckölnék vagy kiesik a kezemből, kirepül a kezemből mintha nem lenne fogásom, telefonom is számtalanszor repült, esett ki a kezemből, korábban sosem

-Van hogy mikor wc-zek nem tudom rendesen megfogni a wc papírt, szinte látni a kezemen hogy alig akarja megmarkolni, még törléskor is gyakran kiesik a kezemből.

-Amúgy amikor dőlök akkor nem szédülök csak random érzem hogy mindjárt elesek oldalra korábban nem volt ilyen de egy ideje nagyon feltűnő


Nem tudom milyen orvossal kéne megnézetnem de elég régóta van jelen de eddig próbáltam nem figyelni rá viszont minden napos sajnos és egyre feltűnöbb, illetve megnehezíti a mindennapokat. 25N vagyok.



2022. jún. 26. 03:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Több minden lehet, de elsősorban a neurológust javaslom, hogy látogasd meg, mert valami miatt a nervus vestibulocochlearis működése nem megfelelő.
2022. jún. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy neurológust fel kellene keresni mostanában. Esetleg fül-orr-gégesz szakorvost, mert fülproblémák is okozhatnak egyensúlyzavarokat, viszont írtad, hogy a kezed is nehézkes irányítani, szóval első körben neurológus.
2022. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fárasztó96 ***** válasza:
Házidokinak mond el, amit itt leírtál, és ö beutalóval ellát neurológiára és fül-orr-gégére. Lehet, hogy CT, MRI lesz a vége.
2022. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!