Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájnak állandóan a karjaim?

Miért fájnak állandóan a karjaim?

Figyelt kérdés
Már több hónapja van, hogy fájnak a karjaim. Eleinte volt egy-két nap egy héten, olyankor még csak gyengének éreztem a karjaim, aztán már minden nap előfordult ilyen, aztán elkezdtek fájni is, mostanában pedig állandóan gyengének érzem őket és fájnak megállás nélkül (nem zsibbadnak). Nehezemre esik bármit csinálni. Sokszor csak fekszem és telefonozok, de még a telefont is nehéz tartanom. Sokszor egyszerre fáradtnak és gyengének is érzem magam, valamikor nehézlégzésem is van. Nem tudjátok mi miatt van ez? Nem erőltettem meg magam semmivel, alszom is (most már) eleget. Esetleg lehet ez valami komolyabb probléma? Köszi előre is.

2022. jún. 27. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Be vagy oltva? Azoknál olvastam hasonló problémákról.
2022. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Ennyiből ásványi anyag hiányra tippelnék. (Kalcium, Magnézium)


Táplálkozásod rendben van?

2022. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Covidra nem vagyok beoltva. Táplálkozásom is rendben. Eszek normálisan, próbálok egészségesen, sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, vitaminokat is szedek.
2022. jún. 28. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!