Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam a HPV-t?

Elkaptam a HPV-t?

Figyelt kérdés
Nagyjából 8 hónapja feltünt hogy szemölcsök jellenek meg a heréim mellett, furcsa mert eddig sosem volt, később rátaláltam a HPV szemölcsökre és pont ugyan úgy néz ki, utána olvastam állítolag hónapok után legyőzi a szervezet stb... Igazából aggasztott a dolog, csak vártam... Múlthéten viszont megjelentek a végbélnyílásombál is, kisebbek, és majdnem borsószemnyi is, most kezdtem el igazán aggódni, eddig szégyeltem elmenni, most rá veszem magam, és valamelyik nap ahogy időm engedi elmegyek nemi beteg gondozóhoz, mit fog csinálni az orvos, meddig tart ez, el lehet távolítani, vagy a vírust "megölni" vagy esetleg valami krém?

2022. jún. 28. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nőként írok. Nekem is volt anno. Kb 8 éve.

Kaptam valami drága immunerősítőt, a szemölcsere meg ecsetelőt. Elmúlt mind a kettő.

2022. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az ecsetelőnek tudod mi volt a neve?
2022. jún. 28. 18:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem uszod meg kerdezo, el kell menned orvoshoz.

Gondolom ezido alatt szepen titkoltad es szexeltel is, ezzel eleg nagy bajt okozva a noknek.

2022. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez HPV lesz, de el kellene menned rendes STD-re is, ahol kizárják az egyéb nemi betegségeket is.


Azt tudnod kell, hogy nem szexelhetsz legalább egy félévig, legalábbis ameddig nincs eltuntetve az összes szemölcs, amit le fognak fagyasztani. Az ecsetelő ritkán használ.

2022. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem tudom mi volt a neve. De arra emlékszem, hogy maga a gyógyszer 30 ezer körül volt.

De menj el dokihoz. És ne szexelj!

2022. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, és szólj mindenkinek, akivel közösültél, hogy mi a helyzet, mert ők is el tudnak menni szűrésre és nem adják tovább!
2022. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 28. 21:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Az immunerosito nevere nem emlekszel? 1-estol kerdezem
2022. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem az Isoprinosine lesz az immunerősítő


két orvos is mondta, hogy autoimmun pajzsmiriggyulladást okozhat, Amerikában nincs engedélyezve, mert nem ismert a hatásmechanizmusa


én EBV-re (mononukleózis) kaptam, de semmit nem segített

2022. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom lefagyasztják vagy valami ilyesmi?
2022. jún. 29. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!