Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már megint elkaptam a covidot?

Már megint elkaptam a covidot?

Figyelt kérdés

3x öltött vagyok.tavaly augusztus elején kaptam meg a 3dik oltast.

El vagyok keseredve. Idén januárban elkaptam a Covidot és megszenvedtem.

Ma délelőtt óta hidegrázásom van, extrém gyengeség. Hasmenes és hányinger. Valamint szédülök. Ezen felül bizsergető érzés mindenemben, nagyon fájnak az ujjaim, könyökom és a fejembe is belehasit ilyen villamszerű fájdalom. Lazt most mertem 38,5 fok hónaljban.


Mit tegyek? Gyenge vagyok és fáradt lehet hogy ez megint Covid? Létezhet hogy negyed év múlva megint elkaptam????

Tesztem itthon nincs, holnap mennék közösségbe ha bírok. Mit tegyek?



2022. ápr. 21. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj közösségbe szerintem. Van mostanában influenzajárvány is. Hozass valakivel tesztet.

Három oltás után lettem én is covidos. De ha ez nem Covid, akkor sem tanacsolnam a közösséget.

Jobbulást!

2022. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Influenza elleni védőoltást is felvettem.
2022. ápr. 21. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vagyok covidos három oltással. Ma sajnos már nem érzek illatokat, ízeket. Szombaton kezdődött. Szerintem is csináltass egy tesztet azért, sosem lehet tudni! Jobbulást.
2022. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, igen, unokám az első után 1 hónappal lett újra beteg, és van aki már harmadszor kapja el.
2022. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!