Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor fog elmúlni ez a fajta...

Mikor fog elmúlni ez a fajta erős has feszülés?

Figyelt kérdés

Igazából olyan emberhez fordulok akinek volt már csak hasonló is. Eléggé hipochonder vagyok és vakbélgyulladástól kezdve a rákig már mindet diagnosztizáltam magamon.

Mindig is szélgörcsös ember voltam, gyakorlatilag sokat szenvedtem vele az elmúlt éveimben. Tegnap ismét hasonló érzés kezdett el kínozni. Úgy kezdődött mint amikor jön az érzés, hogy nagy wc-re kell mennie valakinek de az utazás miatt képtelenség volt ez számomra. Ezután a semmiből szúrt be az alhasam olyan erőteljesen a jobb oldali petefészkemnél majd utána az egész alhasam alja durván kezdett fájni szemérem test felé sugárzó fájdalommal. Amint haza értem eltudtam menni a WC-re de szörnyen erős volt ez a fajta alhasi fájdalom ami már majdnem a szeméremcsontot is érintette. Éjszaka nehezen tudtam elaludni de fekve nem fáj meg van a pozíció ahol nem érzem ezt a fajta feszülést. Viszont azóta a gyomrom kezdem úgy érezni mint amikor teli van levegővel amik kínozzák az embert. Az alhasam azóta is fáj mozgásra. Olyan fajta a fájdalom mint amikor erős nagyon a szélgörcs és erősen feszíti a hasat. Nyomásra nem érzékenyebb sem felengedés közben sem ha használom a hasizmom. A kérdésem mit tehetnék még a pihenésen és a szél hajtó szedése kívül? Előre is köszönöm a válaszokat



2022. jún. 29. 09:10
 1/1 Fárasztó96 ***** válasza:
Ettél mostanában babot, borsót, nehéz zsíros kaját? Ha igen, hagyd el öket, vagy írd fel, mit ettél és mikor jelentkezik a fájdalom. Én igy buktattam le a dobozos tejre az érzékenységemet (fájt tőle mindig a hasam, de a többi tejterméknél nem. Dobozos tejet azóta egyszer vettem, inkább a tejet árusító bódéhoz járok tejért. Dobozos tejnél derült ki az epekövem.)
2022. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!