Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aurás migrén agydaganat?

Aurás migrén agydaganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok már 1 éve hogy aurás migrénes vagyok látászavarokkal, néha beszédzavarral, zsibadással jár ez az egész. És azóta visszamaradt nekem egyfajta látászavar, vibráló foltok, uszkálo kis "kukacok",meg ilyesmi. Kb egy hónapja volt a rohamom,aztán azóta minden egyes reggel hányingerem van,ez mitől lehet? Arra gondoltam hogy agydaganat és nagyon félek

Egy éve voltunk minden féle kivizsgálásra hogy mitől van az aurás migrén de akkor még nem volt semmi látászavar sem hányinger.

Az MRI es az EEG egy éve jó volt,de lehet azóta lett agydaganatom vagy valami.

Nagyon félek...:(



2022. jún. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza és mondd el, hogy azóta más tüneteid is vannak.
2022. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és még azóta ki alakult nálam olyan is, hogy ha pld szaladok és megállok akkor ahogy dobog a szivem úgy látom magam előtt ritmusra ilyen "villámlásokat". Biztos hülyén hangzik de nagyon félelmetes
2022. jún. 29. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáljuk a történteket, de mi itt sem megnyugtatni, sem diagnosztizálni nem tudunk. Konzultálj az orvosoddal-orvosaiddal, ahogy az Első Válaszoló is javasolta.
2022. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem várom hogy diagnosztizáljatok, csak ötleteket hogy mi lehet ez,vagy lehet,hogy ez normális?

Lehet más aurás migrénes is így van vele.

2022. jún. 29. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza az orvoshoz, és vizsgáltasd ki magad. Nekem is van aurás migrénem, de nincsenek utána ilyen maradványtünetek. Elhiszem hogy ijesztő. Eleve az aurás migrén is rettentő félelmetes, hiába tudod mitől van. Lehet hogy a stressz is okozza a tüneteidet, de mindenképp utána kell járni. Úszkáló kukacok az normális, a vibrálás már nem annyira.
2022. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!