Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne?

Agydaganatom lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon félek. Ma reggel úgy keltem fel, hogy fáj a fejem. A fej bal oldalán egy ponton pár másodpercig tartó fájdalmam van felálláskor, illetve lefekvéskor. Az interneten utána néztem, és agydaganatot ír. Nagyon félek emiatt, még élni szeretnék. Valakinek voltak már ilyen tünetei? Mik voltak a gondok? Köszönöm előre is.

2018. aug. 10. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne olvasd a netes orvosi rovatokat, ha egyből beképzeled a rákot, minden apró tünetre kihozza azt is.

Lehet valamilyen migrénes fejfájás a hőségtől és az érkező hideg fronttól is.

2018. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik pupillád nem tágabb mint a másik?
2018. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De szerintem ugyanakkora mindkettő
2018. aug. 10. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kutya bajod.
2018. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az agydaganat ennél azért összetettebb. És jókora 1/3 térfoglaló daganat kell hogy ilyen tüneteket produkáljon.

Tompa gyógyszerre nem múló erős fejfájások, szédülés, zsibbadások, pszcihés és érzékelési zavarok, epilepszia.

Menj a neurológushoz és csináltass meg egy MRI-t az a biztos.

2018. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!