Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » KRÓNIKUS HASMENÉSTŐL sikerült...

KRÓNIKUS HASMENÉSTŐL sikerült már valakinek megszabadulnia?

Figyelt kérdés

10+ éve nem múlik a hasmenésem. Napi 4-12 alkalommal kell mosdóba mennem.

CRP-m rendben, tehát gyulladás nincs a szervezetemben.

3 hónapig voltam glutén-laktóz- és szójamentes diétán, halottnak a csók. Immodium, széntabletta, lósóska tea és társaik, de semmit sem használ.

Én, aki soha nem hitt a természetgyógyászatban végig jártam a homeopátiától kezdve a fitoterápián áz a legutolsó sámánig mindent, de semmi nem használ.

Orvosok sem tudnak vele mit kezdeni. Pszichológusnál is voltam, de semmi.


Kezdek beleőrülni.


Volt valaki hasonló helyzetben? Volt valaki aki kigyógyult?


Egyetlen úr mesélt nekem arról, hogy hasonló problémája volt, míg egyetemre járt. 6 évig nem múltak a gondjai. Egyetem után varázsütésre abba is maradt.

De én ezen a korszakon bőven túl vagyok.


Nagyon szépen kérem, ha ismernek jó magánorvost, orvost az ország bármely pontján, sámánt, kuruzslót, vagy van valami jó tanácsuk, ne tartsák magukban!


KÖSZÖNÖM!



2022. júl. 2. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Ismerem a problemat! A lososka szerintem jo de nem teakent. Ragd jol ossze ugy nyeld le. Valahogy a nyalnak is szerepe van a dologban. Nem volt valami muteted regebben? Most mit szedsz? A gond hogy ez nagyon legyengithet is. Irj privatban. Plusz kimerit idegileg. Hany eves vagy ? Ferfi?
2022. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tülrözésen voltál?
2022. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tükrözés*
2022. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
Keresd meg Kokavecz Katát az instán, vagy a fb-on. Ő a Funkcionális Medicina hazai úttörője és atyamestere. Ha valaki, ő tud segíteni. Pontosabban te megad az ő útmutatása alapján.
2022. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A jo emeszteshez sok dolog kell.


Irass parazita elleni gyogyszert, ha a parazita teszted negativ, akkor is.

A parazitak folyamatosan irritaljak a beleket, gyulladasban tartjak.

Vegezz beltisztitast. (utifumaghej, OptiFibre, gyogyszertarban kaphato)

Zard ki a cukrot, elesztot, mesterseges edesitoszereket teljes mertekben. Ezek mind a belfloradat nyirjak.

Dohanyzas, kave, alkohol is tilos. Ez lehet soknak tunik, de megeri.


Jo minosegu kollagennel helyrelehet hozni a belfalat.


Attol, hogy elvileg nincs gyulladas a szervezetedben, az nem jelent semmit. Nekem is mindig mindenem negativ lett.


Helicobacter teszt volt?


Ami meg fontos, szulfat mentes fogkrem. A szulfat nagyon irritativ, az a kicsi amit mindennap lenyelsz belole, akkor is ha kioblited, pont eleg, hogy bajt csinaljon.

2022. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Illat es szinezek mentes mosogatoszer.
2022. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Stevia level nagyon jo gyulladascsokkento, gombairto.
2022. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5-os ! Milyen kollagent javasolsz? Hogy egyem meg? Marha vagy sertes? Varom valaszodat. Ha nem akarod reklamozni, ird uzenetben. Koszonom!
2022. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!