Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért remeg a jobb kezemen a...

Miért remeg a jobb kezemen a kisujjam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szombat este vettem észre hogy remeg a kisujjam a jobb kezemen. Feküdtem az ágyban és éreztem hogy remeg. De nem "normálisan" remeg, hanem csak a jobb irányba. És nem folyamatosan hanem pár másodpercig remeg aztán abbahagyja. Fogalmam sincs mitől lehet és nagyon meg vagyok ijedve hogy valami komoly probléma okozza. Nagyon stresszelek rajta és az ezzel kapcsolatos netes posztok is csak rontottak a helyzeten. De egyébként már valamennyivel gyengébben remeg mint szombat este.

16/L



2022. júl. 4. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, megnyomódott egy ideg. Pár nap alatt, ha nem múlik, azért nézesd meg.
2022. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most jelentkezek. A kérdés kiírására rá 2 napra elmúlt. Szerintem magnézium hiány miatt volt mert a kérdés kiírásának napján vettem be 1 tablettát és az utána következő napon is 1-et. Utána el is múlt.
2022. júl. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!