Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori inger vizelésre?Pszich...

Gyakori inger vizelésre?Pszichés?Lelki betegség?

Figyelt kérdés

Volt bárkinek már olyan,hogy pszichés alapon vagy lelki alapon túlzottan ráparázott dolgokra?Annyira rágondolt hogy az jelen van de közben nincs is?


Tudni kell azt,hogy régebb óta küzdök lelki dolgokkal és ez idő alatt sok olyan tünetet beképzeltem magamnak ami közben nem is volt.Valaki aki tapasztalt hasonlót már? Sajnos a lelki dolgaim miatt eléggé szociális fóbiám is van és ráparázok sok sok dologra túlságosan is. Bárki aki jár vagy járt hasonló cipőben mit tanácsoltok?Jelenleg 3-4 napja azt tapasztalom hogy gyakrabban kell kimennem pisilni de se nem csip se nem fáj csak egyszerűen kicsit többet megyek ki a wc-re illetve ha elfoglallom magam akkor mintha nem is lenne .


2022. júl. 5. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap állásinterjú előtt fél óra azzal telt, hogy pisilni jártam, szóval biztos hogy van ilyen is.

Meg olyan is, hogy gond van.

2022. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, igen, viszont van fontossági sorrend és előbb a szervi problémákat kell kizárni.
2022. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Volt nekem 2 éve is egy intenziv minden napi szédülésem.Akkor szinte szivtől kezde mindenféle vizsgálatot elvégeztek és negativ lett az is ilyen forró nyári napokon volt.Több tünetet is beképzeltem magamnak azóta szóval úgy gondolom hogy ha szervi bajom lenne akkor mondjuk fájna is vagy csipne vagy valami.

Esetleg olyan aki ebben a cipőben járt már vagy jár és valamit hozzátud szólni ehez?

2022. júl. 5. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!