Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izom ès izületi fájdalom...

Izom ès izületi fájdalom lehet amiatt,hogy felduzzadt a mandulám?

Figyelt kérdés

Hideg víz miatt,most nagyon szenvedek a torkommal. Az egyik mandulàm hatalmasan felduzzadt és a nyelés is alíg megy.

Volt lázam is..de izomfájdalom és izületi fájdalom mitől?

Nem voltam így még.

Főleg a karjaim,a nyakam,hàtam,csuklom hasam,és az is rosszul esik ha hozzáérnek a bőrömhöz.

Ez fura vagy lehet a gyulladás miatt?



2022. júl. 2. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tüszős mandulagyulladásod van, arra gyógyszert kell szedni.
2022. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, lehet. Baktériumok keringenek benned nyirokrendszeren keresztül. Eljuthatnak mindenfelé a testedben.
2022. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Értem.

Voltál orvosnál vele?

Amúgy igen, lehet a gyulladás miatt, mivel ilyenkor sejt szinten van gyulladás a szervezetedben. És ez kisugározhat máshova is.

Ami természetes gyulladáscsökkentő az a fokhagyma, a gyömbér, a citrom és méz kombinációja. Ha valamelyik van otthon, akkor ebből igyál szépen lassan. Tudom, fáj, de segít.

És persze pihend ki magad.

Ha jobban leszel egy tesztet ajánlok, hogy végezd el, ez a gyulladásokat mutatja ki a szervezetben. Kimutatja, hogy maradt-e valami vissza belőle. Illetve a Protectet javaslom még, ez konkrétan az immunrendszert erősíti. (Ha ez érdekel privátban írj.)

Jobbulást neked.

2022. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
A 3-as egy nagyszerű választ adott, bárcsak ilyen emberekből több lenne.
2022. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4, olyanból, aki itt reklámoz?


Kérdező, 18 évesen pont így kezdődött a reumás lázam.

Nem volt poén utána 5 évig Maripent szedni (akkor még ez volt a protokoll).

Az ízületi fájdalom oka lehet láz, de ha a lázzal együtt nem múlik, akkor orvos. Jobb egy felesleges tenyésztés, mint egy strepto-szövődmény.

2022. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gyulladás meg nem kisugárzik, hanem a gyulladást okozó kórokozók juthatnak el a szervezet bármelyik részébe, ott is gyulladást okozva.
2022. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál.

Felírt egy erősebb antibiotikumot,a magas láz miatt és a mandulám miatt,ami már gennyes is lett.

Természetesen próbálom magam itthoni szerekkel is kezelni,citrom és méz,kamilla tea meg zsálya.

Mellesleg folyton van egy nyirokcsomóm a pont az állam altt,a torkom részénél ami időnkét szépen kidudorodik.

Ezzel is voltam külön dokinál,akkor is lerendezett antival. Persze visszahúzódott,de akkor is megviselte a szervezetem.

Aztán most,rá egy hónapra megint antibiotikum. A gyulladas miatt dudorodott ki.

Eléggé meggyűlt a bajom ..pár pohar hideg víz miatt.


Köszönöm nektek,drágák vagytok❤️

2022. júl. 2. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor valahol gócpont lehet a szervezetedben. Góckutatásra mennék.
2022. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:

"A gyulladás meg nem kisugárzik, hanem a gyulladást okozó kórokozók juthatnak el a szervezet bármelyik részébe, ott is gyulladást okozva."

És ha ez nem lenne elég, a gyulladástól a mellékvese kortizolt termel a folyamatosan magas kortizolszint pedig mozgósítja gyulladáskeltő citokin jelzőmolekulákat, így gyakorlatilag bármely részen gyulladás keletkezhet.

2022. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!