Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid alatt normális ilyen...

Covid alatt normális ilyen torokfájás?

Figyelt kérdés

Vasárnap lett pozitív a tesztem, a torkom annyira fáj, hogy alig bírok nyelni, az evés-ivás csak akkor megy, ha előtte veszek be Cataflamot. A nyelvcsapom mellett 2 oldalon aftaszerűségek vannak, gondolom, nyilván emiatt fáj ennyire. Az orvos írt fel Sumamedet, de kétlem, hogy bármit is használna.


Tapasztalt bárki hasonlót Covid alatt?



2022. júl. 6. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a klímától volt ugyanilyen 2 éve és idén is, valószínűleg megfáztam tőle, vagy nem volt tisztítva. Tesztet nem csináltattam, feleslegesnek tartottam. Ospamoxtól enyhült 2 éve, idén viszont csak a Sumamed segített, ez durvább volt. A Sumamednél figyelj rá, hogy igyekezz sokat inni mellette és evés közben vedd be, napokig hasmenésem volt tőle és 1 hétig egy falat nem ment le a torkomon.
2022. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egy 250 mg-os 6 db-os gyógyszertől mit lehet várni. De már 2 szemet beszedtem és semmi javulás.
2022. júl. 6. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: a Sumamed a 4. szem után kezdett hatni, de akkor nagyon gyorsan. A hatodikat már nem akartam bevenni, de leerőszakoltam, hiába fostam tőle.
2022. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, akkor remélem, hozzád hasonlóan szerencsém lesz. Köszi a válaszokat! Már túl vagyok a harmadikon, eddig gyomorbántalmak nélkül.
2022. júl. 6. 20:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezhetem, nálad miben nyilvánult meg a javulás? Enyhült a fájdalom vagy kezdtek elmúlni az afták?
2022. júl. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!