Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális hogy most beteg...

Normális hogy most beteg vagyok, láz, orrfolyás, torokfájás, mandula gyulladás és sokkal többet eszek?

Figyelt kérdés
Alapjáraton egészségesen étkezem, csak most az iskola és munka miatt kevesebbet tudok aludni, eléggé hiányolja a szervezetem és most lebetegedtem. Sokkal többet eszek, és még mindig éhes vagyok és valamiért a szemét kajákra vágyik a szervezetem (kenyér, fasírt, chips meg ilyen dolgok) úgy mond rám jött egy evési kényszer.
2016. szept. 21. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A kenyér és fasírt egészséges. Enni kell. Évszaknak megfelelő zöldséggel-gyümölccsel egészítsd ki! És pihenj is! Jobbulást!
2016. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Furcsa, de én is mindig éhes vagyok ha lebetegszem, még lázasan is nagy étvágyam van, igaz én ilyenkor legjobban egy jó tartalmas húslevest szeretek enni.
2016. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!