Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rizikófaktoros anyajegy?

Rizikófaktoros anyajegy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

‘Ma voltam egy szokásos anyajegy szűrésen. A doktornô 2 anyajegyet talált, ami “foltos”. Azt mondta kiirja a sebészetre, szedessem le, mert rizikófaktoros.

Direkt rá kérdeztem, hogy de most nincs baja ugye, nem rákos? Azt mondta nem, csak rizikós lehet.


Tudom! Az orvos szava a lényeg, de másnak is mondtak ilyet? Ez nem jelent még bajt? Csak a későbbiekben ez lehet gond?


Azt mondta most ha nyàron nem is, ősszel vetessem le.

Kicsit megijedtem, mert mindig is féltem az anyajegyek miatt.


Okoskodó, és beszóló kommentelőket kérem, ne írjanak inkább :)



#anyajegy #Rizikós
2022. júl. 6. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért kell levetetni, mert lehet, hogy lesz belőle baj. De ha leveteted, akkor nem lesz, mert nem lesz ott. Szerintem elég egyértelmű.
2022. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem van ismerősöm akinek javasolták, hogy szedessen le egy anyajegyet. Levetette.


Nekem is vannak rút kiskacsa anyajegyeim, két hét múlva megyek is a dokihoz.


Tavaly is voltam, de az eléggé élet unott volt. Idén máshoz megyek és szerintem ez ajánlani fogja, hogy vetessek le párat én is.

2022. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!