Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Többféle betegséggel küzdök,so...

Manócska1 kérdése:

Többféle betegséggel küzdök,sokféle gyógyszert kell szednem..mit tegyek? többi lent

Figyelt kérdés
sokszor szédelgek,akkor is ha jó a vérnyomásom. annyita elkeserítő,valamit tudnátok tanácsolni?

#gyógyszer #szédelgés #soppkféle betegség
2022. júl. 13. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok. Azt tudom mondani, hogy maximálisan egészséges életmód és táplálkozás. Ismerd meg, hogy mik azok a dolgok amik rontják a közérzetedet, ezeket kerülni kell. Ami gyógyítható, kezelhető, azokat nem elhanyagolni, a többit meg el kell fogadni.
2022. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,neked is a legjobbakat kívánom
2022. júl. 16. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudjuk milyen betegségeid vannak, milyen gyógyszereket szedsz és rólad sem tudunk semmit. Ha 90 éves vagy akkor ez teljesen természetes nem kellegijedni. Ha fiatal akkor meg senki nem tud választ adni ennyi infó alapján. Sokmindentől lehet szédülni
2022. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
43 múltam. nagyon erős fejfájásaim 2009-ben kezdődtek,mr vizsgálat agykamra szűkületet és tágulatot is mutatott ki. járok kontrollokra debrecenbe. műteni nem kell,csak ha szűkülne,tágulna. pajzsmirigy alulműködésem,ingadozó vérnyomásom van,depresszióm,cisztám,miómám stb.
2022. júl. 17. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom ez az agyi probléma okozza a szédüléseket is. A pajzsmirigy alulműködésre kapsz gyógyszert? Az eleve okozhat repressziót. Nem tudom az agyi probléma mellett végezhetsz e testmozgást ha igen akkor egy fokozatos kario edzés nagyon jó hatással lehet a vernyomásra és depresszióra is. Nem kell nagyon megerőltető dologra gondolni. Számtalan könnyű torna van a neten 15-30 perces programokkal.
2022. júl. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,most épp nem alkalmas a tornázás de majd meglátom
2022. júl. 18. 16:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!