Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 26 éves vagyok és mindkét...

26 éves vagyok és mindkét vállamban porckopás van a kulccsont-vállcsont izületben(AC) Illetve a kulccsontom is kattog, meg a vállaim is nagyon. Ez a kattogás már sosem fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Elküldtek fizikoterápiára, és gyógytornára,kaptam gyulladás és fájdalom csillapítót.Azt már tudom hogy helyrehozni nem lehet de mivel lehet javítani a helyzeten mert így fajni fog folyamatosan mert fizikai munkát végzek(megpróbálok váltani majd, de nem egyszerű).

2022. júl. 18. 18:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Plusz frusztrál is hogy ilyen fiatalon tönkrementem.
2022. júl. 18. 18:31
 2/2 anonim válasza:

Ne idegeskedj miatta, lehetséges, hogy a munka miatt lettél beteg? Ha igen, akkor mindenképp válts munkát. Ha viszont orvos is azt mondja hogy a munka miatt, jó esetben még kárpótlást is kaphatsz. Másrészt viszont lehet örökletes vagy pl. a táplálkozástól, környezeti tényezők...

Nekem pl. 27 években tellett még rájöttem miért van sűrűn migrénem (a sűrű nálam egy hónapban 20 nap fejfájást jelent).

2022. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!