Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez természetes, hogy 20-30...

Ez természetes, hogy 20-30 évesen mindenkinek vannak betegségei?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok 4 hosszabb kapcsolatom volt és mindegyik barátnőmnek voltak betegségei: csípőizület kopás , cukorbetegség, térd ízület gyengeség, visszeresség, erős migrén, gerinc sérv, ciszták a méhen, vastagbél gyulladás, pollen allergia, aztán az egyiknél fejben is komoly bajok voltak(kapcsolat függőség, játszmázás, zsarolás..) És ezek 20-30 év közötti érettségizett lányok. Mi ez a sok betegség,nekem a náthán kívül nem volt semmi bajom a 31 évem alatt?
2022. júl. 24. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Egészséges ember nincs, csak tünetmentes. Hidd el, neked is van valami bajod.
2022. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az allergia nem betegség és nem korfüggő.
2022. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt soha semmi bajom megfázáson kívül (vagy nem tudok róla) pedig 25 vagyok,de én is megfigyeltem, hogy tényleg sok a beteg a velem egykorúak körében.
2022. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezt tapasztalom magamon. 34 éves vagyok, évek óta van panaszokat okozó gerincsérvem, minden nyavaját elkapok a gyerekeimtől. 2 hete 1 hetet voltam kiszáradás miatt kórházban. Fejem gyakran fáj, fáradt vagyok, menstruációm nem rendszeres, szemüveges is vagyok és laktózérzékeny. Úgy érzem magam, mint egy rehabos öregasszony. Férjem 41 éves, kitűnő egészségnek örvend. Ma konkrétan egész nap feküdtem, mert nagyon fáj a derekam. Írod, hogy érettségizett nőkről van szó, így ha ez számít, akkor nekem főiskolai végzettségem van.
2022. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tartom normálisnak hogy ennyi bajuk van ilyen fiatalon.Én 20-30 között buliztam,éltem az életem és néha megfáztam télen de ennyi.

Vagy rohadt jó genetikám van vagy én nem tudom:D

Most 36 leszek és lekopogom kutya bajom.Covidos sem voltam,megfázva sem voltam már 3 kerek éve de mondom lekopogom.

Mondjuk én sportolok rendszeresen és vitaminokat szedek és nem dohányzom már 4 éve plusz semmi egyéb káros szenvedélyem nincsen.Nőgyógyászati problémáim sincsenek.

2022. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok újra. Én sem dohányzom, nem kávézok, alkoholt soha nem iszok, sportolok rendszeresen (bár nem mondanám igazi sportnak a gyógytornát és a jógat, de a gerincem miatt más nem megengedett, és legalább mozgok). Szedek kollagént, D és C-Vitamint, magnéziumot. Covidos is voltam, már 2x. Ja, és aranyerem is van 😂
2022. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, semmi testi bajom nincs, ellenben mentális betegségem sajnos van.
2022. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, ha egy bizonyos életkor felett nem fáj semmid, akkor meghaltál.
2022. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem kéne nagy pofával lenni, bármikor bárki megbetegedhet. Örülni kell a szerencsének és nem hencegni.
2022. júl. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!